[us_page_title align=”center”]
null

این محصول، پنلی و شارژی نـیست!

بلکه یک نرم افزار دائمی است و ارسال پیام با آن هزینه‌ای ندارد!
نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ ما، در سیستم (کامپیوتر ویندوزی) نصب می‌شود و هر تعداد پیام که به وسیله آن ارسال نمایید هزینه‌ای ندارد.

null

🔻امکان ارسال پیام در داخل گروه های واتساپی

در پکیجی که خریداری میکنید نرم افزاری وجود دارد که میتواند پیام(های) تبلیغاتی شما را در داخل گروه(های) واتساپی مورد نظرتان بصورت رگباری ارسال نماید.

🔸مزیت: تبلیغات دسته جمعی و رایگان

✅با ارسال پیام در گروه های واتساپی شما بصورت جمعی یک تبلیغات رایگان ارسال میکنید که اگر بصورت مداوم و در ابعاد وسیع انجام شود میتواند بازخورد مناسبی جذب کند.

null

🔻 امکان ارسال پیام به افراد غریبه

✅ نرم افزار واتساپ میتواند پیام شما را به افراد غریبه (که در مخاطبین تان آنها را ذخیره نکرده اید) ارسال کرده و یا حتی پیام‌ها را برای آنان فروارد کند.

🔸مزیت: جذب مشتری جدید

✅ ارسال پیام تبلیغاتی به افراد غریبه سبب میشود تا افراد جدید که قبلاً کسب و کار شما را نمی‌شناختند با آن آشنا شده و از مشتریان احتمالی شما گردند.

امکان استخراج شماره موبایل اعضای گروه‌ها

🔻 امکان استخراج شماره موبایل اعضای گروه‌ها

✅ در پکیجی که خریداری میکنید نرم افزار وجود دارد که میتواند شماره موبایل همه اعضای گروه‌‌های واتساپی را استخراج کرده و به صورت یک فایل اکسل در اختیارتان قرار دهد.

🔸 مزیت: هدفمند کردن تبلیغات

✅ با استخراج شماره از گروه‌های رقیب یا گروه‌های نزدیک به زمینه کاریتان، میتوانید بانک شماره ای از مخاطبینی بدست بیاورید که مطمئن هستید به حوزه کاری شما مرتبط یا علاقمند هستند.

🔻امکان درج نام گیرنده در هر پیام

🔻 امکان درج نام گیرنده در هر پیام

✅ شما می توانید در تنظیمات نرم افزار، نام و القاب صاحب هر شماره را وارد کنید و یک پیام اختصاصی برای هر نفر ارسال کنید.

🔸مزیت: اثرگذاری بیشتر پیام‌های ارسالی

✅ درج نام گیرنده (مثلاً جناب آقای خلیلی) در ابتدای هر پیام، سبب میشود تا توجه مخاطب را به خوبی جلب کنید و میزان اثرگذاری پیام های تبلیغاتی خود را افزایش دهید.

🔻امکان ارسال عکس، ویدئو، لینک، ایموجی و...

🔻ا مکان ارسال عکس، ویدئو، لینک، ایموجی و...

✅ علاوه بر پیام متنی، نرم افزار میتواند انواع محتوا از جمله عکس، ویدئو، فایل، ویس، لینک، ایموجی و ... را به افراد و گروه‌ها ارسال نماید.

🔸مزیت: جذابیت بیشتر پیام‌های ارسالی

✅بدیهی است که اگر متن پیام تبلیغاتی شما با یک عکس، ویدئو یا ویس تبلیغاتی جذاب همراه باشد مخاطبین بیشتری را با خود همراه خواهد کرد.

🔻آزاد بودن سیستم به هنگام اجرای نرم افزار

🔻 آزاد بودن سیستم به هنگام اجرای نرم افزار

✅ دما نرم افزار ارسال انبوه پیام در واتساپ را به گونه ای طراحی کرده‌ایم که به هنگام اجرا، از ماوس و کیبورد سیستم شما استفاده نکند. فقط در مورد ارسال مستقیم عکس یک لحظه کوتاه کیبورد شما درگیر میشود.

🔸مزیت: امکان استفاده از سیستم به هنگام اجرای نرم افزار

🔹شما میتوانید همزمان با فعالیت نرم افزار روی کامپیوترتان، تا حد زیادی از سیستم برای انجام سایر امور شخصی خود استفاده کنید.

🔻امکان استفاده از خطوط متعدد برای ارسال

🔻امکان استفاده از خطوط متعدد برای ارسال

✅ نرم افزار هیچ محدودیتی در زمینه تعداد خطوط ندارد؛ در واقع شما میتوانید هر تعداد خط که بخواهید به نرم افزار معرفی کنید تا کار ارسال پیام را بطور خودکار با این خطوط انجام دهد.

✅مزیت: افزایش تعداد ارسال‌های روزانه

🔸شما میتوانید بسته به امتیاز هر خط، تعداد مشخصی پیام به افراد غریبه در هر روز ارسال کنید؛ لذا با افزایش تعداد خطوط میتوانید تعداد پیام‌های تبلیغاتی بیشتری در هر روز بفرستید.

null

🔻 تعویض خودکار خطوط توسط نرم افزار

🔹 پس از اینکه نرم افزار، پیام‌های موردنظر شما را با خط تعیین شده ارسال کرد، خودش آن خط را می‌بندد و ارسال پیام را با خط بعدی ادامه میدهد.

🔴مزیت: بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی

🔸 ارسال پیام توسط نرم افزار به صورت کاملاً خودکار انجام میشود و نیازی نیست که یک نیروی انسانی، تعویض خطوط متصل به نرم افزار را به صورت دستی انجام دهد.

null

🔻 امکان تفکیک شماره‌های واتساپی از غیر واتساپی

✅ شما میتوانید لیستی از شماره موبایل در اختیار نرم افزار قرار دهید تا شماره‌هایی را که در واتساپ حساب دارند از شماره‌های غیرواتساپی جدا کند

✅ مزیت: داشتن آمار قبل از شروع ارسال‌ها

🔸اگر بخواهید قبل از شروع کمپین تبلیغاتی خود بدانید که چه تعداد از افراد منتخب شما، واتساپ دارند و تبلیغ برای آنها ارسال خواهد شد یا خیر، این ویژگی برایتان مفید خواهد بود.

🔻دارای جزوه ارزشمند «ترفندهای بلاک و ریپورت نشدن»

🔻دارای جزوه ارزشمند «ترفندهای بلاک و ریپورت نشدن»

✅ همراه با خرید پکیج نرم افزار، فایل PDF ارزشمند «ترفندهای بلاک و ریپورت نشدن» در اختیار شما قرار می‌گیرد که نتیجه سالها تجربه ما در حوزه ارسال انبوه پیام واتساپ است.

🔸مزیت: کاهش چشمگیر بلاکی و ریپورتی خطوط

🔸ترفندها و نکات موجود در PDF مذکور، بسیار ریزبینانه بوده و حتی نکاتی درباره نحوه نگارش پیام تبلیغاتی نیز دارند که رعایت آنها؛ علاوه بر جلوگیری از بلاکی، منجر به افزایش بازدهی تبلیغ شما نیز میگردد.

null

🔻ارائه گزارش از نتیجه ارسال‌ها

🔹 نرم افزار پس از انجام هر ارسال، گزارشی از وضعیت انجام آن در فایل اکسل به شما ارائه خواهد داد تا مطلع شوید که پیام تبلیغاتی شما به کدام شماره ها ارسال شده و به دست کدام شماره‌ها نرسیده است.

🔴مزیت: اطلاع کامل از وضعیت ارسال‌ها

🔹دریافت گزارش از نتیجه کار نرم افزار به شما کمک میکند تا از زمان ارسال پیام‌ها و موفقیت یا عدم موفقیت ارسال‌ها اطلاع کامل داشته باشید و بتوانید تصمیم‌های درستی اتخاذ کنید.

null

🔻 بهکامان واتساپ

این محصول در حقیقت پکیجی از نرم افزار های متعدد برای ارسال پیام بصورت انبوه و مستمر تبلیغاتی و گروهی در واتساپ است که شامل آموزش‌ها و ترفندهای ویژه ریپورت و بلاک نـشدن نیز می‌باشد. نرم افزار های این پکیج امکاناتی برای ارسال عکس، ویدئو، لینک، ایموجی و ... به همراه پیام واتساپی انبوه را داشته و می‌توانند از گروه‌های واتساپی، شماره تمام اعضاء را استخراج نمایند

🔴 ارتباط با ما تماس تلفنی و واتساپ

ارسال پیام انبوه بهکامان واتساپ
تلفن تماس و واتساپ
02191301368
02171057295

نرم افزار ارسال پیام انبوه واتساپ

نرم افزار ارسال پیام انبوه واتساپ
  • قیمت: 685,000 تومان
  • 0 تومان